Holzschutz-Lasur

Oro sąlygoms atspari tirpiklių pagrindu pagaminta medienos lazūra

  • Natūrali aliejinė spalvota lazūra
  • Naujam dažymui ir atnaujinimui
  • Ilgai išlieka elastinga
  • Labai atspari atmosferos poveikiui ir UV spinduliams
  • Nesutrūkinėja ir nelūžinėja

       

 

Biopin Holzschutz-Lasur yra tirpiklių pagrindu pagaminta atmosferos poveikiui atspari medienos lazūra. Ji sudaro spalvotą, ilgai išliekantį medienos apsaugos sluoksnį su atvira porų struktūra, naudojamą išorėje. Labai atsparus atmosferos poveikiui, gerai apsaugo nuo UV spindulių. Danga nepraleidžia vandens, išlaiko elastingumą, leidžia medienai kvėpuoti, mažina brinkimą ir susitraukimą. Nesutrūkinėja ir nelūžinėja.

Taikymo sritis: išorinių medinių paviršių, tokių kaip mediniai fasadai, balkonai, tvoros, pavėsinės, mediniai stogai, žaidimų aikštelių įranga, stoginės, pavėsinės ir kt., apdorojimui. Idealiai tinka seniems ir atmosferos poveikiui paveiktiems mediniams paviršiams atnaujinti. Taip pat tinka kietmedžiui, pavyzdžiui, ąžuolui, kaštonui ar merbau.

Naudojimas: paruošta naudoti. Prieš naudodami gerai išmaišykite. Pagrindai turi būti švarūs, sausi, be dulkių ir riebalų. Tolygiai tepkite teptuku pagal tekstūros kryptį. Užtepkite 1-2 sluoksnius. Pirmiausia rekomenduojama medieną apdoroti Biopin Holzwurmfrei.

Dengimo temperatūra: Dengimo ir džiūvimo metu oro ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +10 °C. Nenaudokite esant stipriam vėjui, rūkui, tiesioginiams saulės spinduliams, didelei drėgmei, lietui arba prieš galimas naktines šalnas.

Sąnaudos: 65-75 ml/m2 vienu sluoksniu ant įprastai sugeriančių paviršių. Dėl labai sugeriančių ir tekstūrinių, pjautinių paviršių gali būti sunaudojama daugiau.

Džiūvimas: išdžiūsta ir gali būti perdažomas po 8-12 valandų. Visiškai išdžiūsta per 1-2 dienas.

Įrankių valymas: su Biopin Pinselreiniger arba Biopin Verdünnung.

Laikymas: gerai uždarytoje, sausoje, vėsioje, bet neužšąlančioje vietoje.

Sudėtis: natūralūs augaliniai aliejai ir dervos, izoalifatai, mineraliniai pigmentai, užpildai be švino ir kobalto.

ES LOJ f/kv. b. ribinė vertė = 700 g/l. Šiame produkte yra < 480 g/l.

Dėl sąlyčio oda gali įtrūkti arba suskilinėti. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atsargiai! Purškiant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų lašelių. Neįkvėpkite purslų ar dulksnos.

Išmeskite pagal vietos taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiovinimo metu. Natūraliais aliejais įsigėrę audiniai ir šlifavimo dulkės gali savaime užsidegti. Todėl leiskite panaudotoms šluostėms išdžiūti išskleistoms arba pamerktoms į vandenį. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Gali pagelsti natūrali danga ir atsirasti natūraliems dažams būdingas kvapas. Spalvos rezultatas priklauso nuo pagrindo būklės; Atspausdinti atspalvių pavyzdžiai gali skirtis nuo tikrosios spalvos. “Biopin” atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą.