Hartwachsöl

Du viename – aliejus ir vaškas – natūrali grindų apsauga

  • Lengvas dažymas
  • Atsparus dėvėjimuisi
  • Atsparus purvui
  • Atsparus vandeniui
  • Šilko blizgesio

               

Biopin Hartwachsöl yra kietasis vaškinis aliejus su atrinktais augaliniais aliejais ir vaškais, skirtas atspariam  medienos paviršio nusidėvėjimui. Nepraleidžia purvo ir vandens, atsparus įprastiems buitiniams skysčiams. Optimaliai apsaugo nuo nusidėvėjimo. Suteikia šilkinį blizgesį ir išryškina medienos atspalvį. Tinka liestis su maistu ir vaikų žaislais. Atitinka standartą EN 71/3.

Taikymo sritis: pirminiam ir galutiniam iš anksto apdorotų arba neapdorotų grindų paviršių apdorojimui. Skirta minkštos ir kietos medienos, kamštinėms grindims, OSB plokštėms ir neglazūruotoms molio plytelėms interjere, baldams, durims ir vaikų žaislams.

Naudojimas: prieš naudodami gerai išmaišykite. Pagrindas turi būti sausas, be dulkių ir riebalų. Nenaudoti esant žemesnei nei 10 °C temperatūrai. Kruopščiai nušlifuokite šiurkščius ir jau alyvuotus medinius paviršius. Plonai užtepkite grunto ir tolygiai paskirstykite teptuku. Po 5-10 minučių aliejaus perteklių nepūkuota šluoste įtrinkite o likusį perteklių pašalinkite. Norėdami sumažinti dažų kvapą, įsitikinkite, kad dažymo ir džiovinimo metu patalpa yra gerai vėdinama. Leiskite išdžiūti. Kad pasiektumėte geresnį rezultatą, poliruokite mašinėle (baltu poliravimo padu) su trupučiu alyvos. Priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo, tepkite 2 – 4 sluoksnius. Periodiškai pakartotinai tepkite alyva.

Valymui ir priežiūrai: rekomenduojame Biopin Holzseife ir Biopin Bodenmilch.

Sąnaudos: 70-85 ml/m2 vienam sluoksniui ant įprastai sugeriančių paviršių.

Džiūvimas: po 6-8 valandų paviršius būna sausas ir paruoštas perdažymui. Pilnai apkrovą atlaiko po trijų dienų (galima atvežti baldus).

Įrankių valymas: su Biopin Verdünnung.

Laikymas: laikyti gerai uždarytą, sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Sudėtis: natūralūs aliejai ir dervos, karnaubo vaškas, izoalifatai, džiovikliai, be švino ir kobalto.

Saugos nurodymai: pakartotinis sąlytis gali sukelti odos įtrūkimus ar įtrūkimus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite išmesti į aplinką. Išmeskite pagal taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Natūraliais aliejais įsigėrę audiniai ir šlifavimo dulkės gali savaime užsidegti. Todėl leiskite panaudotoms šluostėms išdžiūti išskleistoms arba pamerktoms į vandenį. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Gali atsirasti natūralus dažų pageltimas ir natūraliems dažams būdingas kvapas. Dengimo rezultatas priklauso nuo pagrindo. Atlikite bandomąjį dažymą. Biopin atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą. ES LOJ f/kv. b. ribinė vertė = 720 g/l. Šiame produkte yra < 500 g/l.