Grundieröl

Medienos  giluminis gruntas – natūralus aliejus be tirpiklių, konservantų, mikroplastikų.

  • Be tirpiklių
  • Mediniams paviršiams patalpose
  • Giliai įsiskverbia į paviršių
  • Pralaidus garams
  • Atsparus vandeniui

               

Biopin Grundieröl yra garams laidus gruntas be tirpiklių, pagamintas iš aukštos kokybės, labai skvarbaus augalinio aliejaus.

Taikymo sritis: neapdorotos medienos gruntavimui viduje, pavyzdžiui, apdailos lentoms, durims, mediniams žaislams ir kt. Skirtas paruošti pagrindą tolesniam darbui kitais biopin produktais. Netinka tankioms medienoms, pavyzdžiui, ąžuolui, kaštonui ar merbau.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai išmaišykite. Pagrindas turi būti švarus, sausas, be dulkių ir riebalų. Paviršius turi būti smulkiai nušlifuotas. Nedažykite žemesnėje nei 10 °C temperatūroje. Plonai užtepkite grunto ir tolygiai paskirstykite teptuku. Leiskite išdžiūti, jei reikia, dar kartą nušlifuokite paviršių ir pakartokite tepimą dar 1-2 kartus. Vieno sluoksnio pakanka tolesniam apdorojimui kitais biopin produktais.

Sąnaudos: 70-85 ml/m2 vienu sluoksniu ant įprastai sugeriančių paviršių.

Džiūvimas: po 3 valandų nelimpa dulkės; po 6-8 valandų galima perdažyti. Džiūvimo metu gerai vėdinkite.

Laikymas: laikyti gerai uždarytą, sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Įrankių valymas: su “Biopin Natur Pinselreiniger” arba muilu ir vandeniu.

Sudėtis: vanduo, natūralūs augaliniai aliejai, metilceliuliozė, emulsiklis, geležies kompleksas.

ES LOJ e/Wb ribinė vertė = 130 g/l. Šiame produkte yra < 1 g/l.

Nemeskite į aplinką. Išmeskite pagal vietos taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Galimas natūralus dangos pageltimas ir natūraliems dažams būdingas kvapas. Dengimo rezultatas priklauso nuo pagrindo būklės; atspausdinti spalvų atspalviai gali skirtis nuo tikrosios spalvos. “Biopin” atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.