Fussbodenwachs

Natūralus medinių grindų vaškas be tirpiklių, konservantų ir mikroplastiko

  • Natūralių vaškų ir aliejų mišinys
  • Lengvas naudojimas
  • Atsparus purvui
  • Atsparus vandeniui
  • Šilkinis matinis

             

Biopin Fussbodenwachs – skystas vaškas be tirpiklių, pagamintas iš natūralių vaškų ir augalinių aliejų, skirtas vidaus apdailai. Grindų vašku apsaugoti paviršiai yra atsparūs vandeniui ir purvui, antistatiniai ir pralaidūs orui.

Taikymo sritis: skirtas neapdorotiems mediniams ir kamštiniams grindų paviršiams viduje. Taip pat tinka vaškuotoms grindims arba linoleumui. Netinka kietmedžiui, pavyzdžiui, ąžuolui, kaštonui ar merbau.

Naudojimas: užtepkite 1-2 sluoksnius biopin Fussbodenol grindų alyvos (leiskite gerai išdžiūti ir lengvai nušlifuokite smulkiu švitriniu popieriumi; po to nuvalykite dulkes). Prieš naudodami gerai išmaišykite.  Jei reikia, praskieskite “Biopin Verdunnung” skiedikliu. Nenaudokite žemesnėje nei 12 °C temperatūroje. Vašką tepkite plonai ir tolygiai paskirstykite šepetėliu. Antras plonas sluoksnis gali būti tepamas ant ypač apkrautų paviršių (vaikščiojimo zonų ir pan.), taip pat jei po pirmojo sluoksnio vaško sluoksnis nėra visiškai susiformavęs. Norėdami sumažinti dažų kvapą, įsitikinkite, kad dažymo ir džiovinimo metu patalpa yra gerai vėdinama.

Valymas ir priežiūra: nuvalykite susidėvėjusius ar pažeistus paviršius, lengvai nušlifuokite ir tiesiog užtepkite vašku sudrėkinta šluoste ir lengvai įtrinkite.

Sąnaudos: ~70 ml/m2 vienu sluoksniu ant įprastai sugeriančių paviršių.

Džiūvimas: po 8-10 valandų išdžiūsta ir gali būti perdažoma. Iš pradžių apkrovimas minimalus. Pakartotinai padengti paviršius reikėtų tik po 14 dienų.

Įrankių valymas: su biopin Verdünnung.

Laikymas: laikyti gerai uždarytą sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Sudėtis: vanduo, natūralūs aliejai ir dervos, metilceliuliozė, karnaubo vaškas, bičių vaškas, geležies kompleksas.

ES LOJ e/a ribinė vertė = 130 g/l. Šiame produkte yra < 1 g/l.

Nemeskite į aplinką. Išmeskite pagal vietos taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiovinimo metu. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Natūraliais aliejais įsigėrę audiniai ir šlifavimo dulkės gali savaime užsidegti. Todėl leiskite panaudotoms šluostėms išdžiūti išskleistoms arba pamerktoms į vandenį. Natūrali danga gali pagelsti, taip pat gali atsirasti natūraliems dažams būdingas kvapas. Dengimo rezultatas priklauso nuo paviršiaus būklės; atspausdinti spalvų atspalviai gali skirtis nuo tikrųjų spalvų. “Biopin” atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.