Terrassenöl

Natūralus aliejus terasoms

  • Terasoms ir sodo baldams
  • Atsparus oro sąlygoms
  • Ilgai išlieka elastinga
  • Lengvai atnaujinama
  • Apsaugo nuo pilkėjimo

           

Biopin Terrassenöl – speciali spalvota alyva, pagaminta iš aukštos kokybės natūralių augalinių aliejų ir dervų, skirta visiems kietiems ir minkštiems medžio paviršiams, naudojamiems lauke. Jis apsaugo nuo UV spindulių ir drėgmės, mažina medienos džiūvimą ir skilinėjimą. Atkuria natūralų medienos grožį ir apsaugo nuo ankstyvo senėjimo. Be kenksmingų konservantų ir mikroplastiko. Atitinka DIN EN 71/3 standartą, todėl idealiai tinka vaikų žaislams ir sąlyčiui su maistu. Jis taip pat ypač tinka daržovių ir prieskoninių augalų lysvėms ir dėžutėms.

Taikymo sritis: tinka visų kietųjų ir minkštųjų medienų, pavyzdžiui, bangkirai, duglaso eglės, tikmedžio, akacijos, eukalipto, massarandubai, robinijos, maumedžio medienai ir slėgiu apdorotos minkštosios medienos gruntavimui ir galutiniam sluoksniui.

Naudojimas: paruošta naudojimui. Prieš naudodami gerai išmaišykite. Pagrindas turi būti sausas, be dulkių ir riebalų. Paviršius turi būti smulkiai nušlifuotas. Nedažykite tiesioginiuose saulės spinduliuose arba esant žemesnei nei 10 °C temperatūrai. Biopin Terrassenoel dažykite teptuku tepkite tolygiai, ne per storai, kad išdžiūvus išvengtumėte labai blizgančių vietų, dėl kurių paviršius gali slysti, ypač esant drėgnam orui. Maždaug po 5-10 minučių paskirstykite arba pašalinkite nesugertą aliejų. Leiskite išdžiūti. Užtepkite 2 – 4 sluoksnius, priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo. Jei įmanoma, priežiūros sluoksnį kartokite 1-2 kartus per metus, priklausomai nuo medienos būklės, kad terasa ilgiau išliktų prižiūrėta ir graži.

Sąnaudos: 65-125 ml/m2 vienam sluoksniui ant įprastai sugeriančių paviršių. Dėl labai sugeriančių ir reljefinių paviršių sąnaudos gali būti didesnės.

Džiūvimas: džiūsta maždaug 5-7 valandas, po 12-24 valandų galima dengti pakartotinai.

Rekomenduojama: Biopin Teakholzentgrauer – nešvariai ir pilkai medienai valyti, Biopin Gartenmöbelöl – sodo baldų priežiūrai ir priežiūrai po valymo.

Įrankių valymas: su Biopin Pinselreiniger arba Biopin Verdünnung.

Laikymas: gerai uždarytoje, sausoje, vėsioje, bet neužšąlančioje vietoje.

Sudėtis: natūralūs augaliniai aliejai ir dervos, izoalifatai, mineraliniai pigmentai, užpildai be švino ir kobalto.

Saugos nurodymai: pakartotinis sąlytis gali sukelti odos įtrūkimus ar įtrūkimus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Atsargiai! Purškiant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų lašelių. Neįkvėpkite purslų ar dulksnos. Venkite išmesti į aplinką. Išmeskite pagal taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Natūraliais aliejais įsigėrę audiniai ir šlifavimo dulkės gali savaime užsidegti. Todėl leiskite panaudotoms šluostėms išdžiūti išskleistoms arba pamerktoms į vandenį. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Gali atsirasti natūralus dažų pageltimas ir natūraliems dažams būdingas kvapas. Dengimo rezultatas priklauso nuo pagrindo būklės; atspausdinti spalvų atspalviai gali skirtis nuo tikrosios spalvos. Atlikite bandomąjį dažymą. Biopin atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą. ES LOJ ribinė vertė f/lb = 700 g/l. Šiame produkte yra ne daugiau kaip 520 g/l.