Innenlasur

Šilko matinė lazūra vidaus medienos paviršiams

Be tirpiklių
Be konservantų
Be mikroplastikų
Atsparus taršai
Difuziška
Greitai džiūstantis

                  

Biopin Innenlasur – Šilko matinio blizgesio lazura be tirpikliu, konservantu ir mikroplastiku, skirta dekoratyvinems mediniu paviršiu dangoms vidaus darbams. Pagaminta iš naturaliu augaliniu alieju, greitai džiustanti, laidi garams, atspari purvui. Bio-High-Tech produktas iš 100% atsinaujinančių žaliavų.

Taikymo sritis: neapdorotai arba jau lazūruotai mediena viduje, pvz., dailylentės, durys, mediniai žaislai ir pan. Netinka didelio tankio kietmedžiui, pavyzdžiui, ąžuolui, kaštonui ar merbau medienai.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai išmaišykite. Mediena turi būti švari, sausa, be dulkių ir riebalų. Senus, tvirtai prigludusius dažų sluoksnius gerai pašiauškite. Naudojimo temperatūra ne mažesnė kaip +10 °C. Labai įgeriančią medieną apdorokite Biopin Grundieröl. Senus lazūrų sluoksnius gerai nušveiskite.

Dengimas: lazūrą tepkite teptuku plonai ir tolygiai paskirstykite. Leiskite išdžiūti. Jei reikia, po tarpinio šlifavimo pakartokite tepimą 1-2 kartus.

Sąnaudos: 70-85 ml/m2 vienu sluoksniu ant įprastai sugeriančių paviršių.

Džiūvimas: dulkės nelimpa po 3-4 valandų; po 6-8 valandų galima šlifuoti ir vėl dengti, galutinis kietumas – po kelių dienų. Džiūvimo metu gerai vėdinkite.

Įrankių valymas: su Biopin Pinselreiniger, vėliau nuplaukite vandeniu.

Laikymas: laikyti gerai uždarytą, sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Sudedamosios dalys: vanduo, natūralūs aliejai ir dervos, metilceliuliozė, emulsiklis, geležies kompleksas.

ES LOJ e/Wb ribinė vertė = 130 g/l. Šiame produkte yra 0 g/l.

Venkite patekimo į aplinką. Išmeskite pagal taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Kad išvengtumėte spalvos nuokrypių, maišykite skirtingas to paties atspalvio partijas. Natūralus dažų pageltimas, būdingas produktui, taip pat natūralūs dažai gali turėti būdingą kvapą. Dengimo rezultatas priklauso nuo paviršiaus būklės; atspausdinti spalvų atspalviai gali skirtis nuo tikrųjų spalvų. Atlikite bandomąjį dengimą. Biopin atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą.

Instrukcijos: Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.