Fussbodenöl

Aliejinis gruntas medinėms grindims, be tirpiklių, konservantų, mikroplastikų.

  • Augalinių aliejų mišinys
  • Nesudėtingas apdorojimas
  • Atsparus purvui
  • Atsparus vandeniui
  • Šilko blizgesio

                

Biopin Fussbodenöl iš augalinių aliejų pagamintas vidaus gruntas. Apsaugo nuo vandens ir yra ideali paruošiamoji priemonė prieš vaškuojant grindis “Biopin Fussbodenwachs” – grindų vašku.

Taikymo sritis: neapdorotos arba alyvuotos spygliuočių, minkštos medienos, kamštinės grindys ir kt. viduje. Netinka tankioms medienoms, pavyzdžiui, ąžuolui, kaštonui ar merbau.

Naudojimas: pagrindas turi būti švarus, sausas, be dulkių ir riebalų. Nenaudokite žemesnėje nei 10 °C temperatūroje. Plonai užtepkite grunto ir tolygiai paskirstykite teptuku. Po 5 minučių nuvalykite aliejaus perteklių. Norėdami sumažinti dažų kvapą, užtikrinkite, kad dažymo ir džiovinimo metu patalpa būtų gerai vėdinama. Leiskite išdžiūti. Jei reikia, nušlifuokite smulkiu švitriniu popieriumi ir užtepkite dar 1-2 sluoksnius. Leiskite išdžiūti, jei reikia, dar kartą nušlifuokite paviršių su smulkiu švitriniu popierium ir pakartokite tepimą dar 1-2 kartus.

Sąnaudos: 70-85 ml/m2 vienam sluoksniui ant įprastai sugeriančių paviršių.

Džiūvimas: po 3-5 valandų nelimpa dulkės; po 12-24 valandų galima šlifuoti ir perdažyti. Galutinis kietumas pasiekiamas po kelių dienų. Kuo ilgiau bus saugomas išdažytas paviršius pirmosiomis dienomis, tuo ilgesnis paviršiaus tarnavimo laikas. Stalo, kėdžių ir baldų kojas aprūpinkite tinkamomis veltinio pagalvėlėmis, kad išvengtumėte įbrėžimų.

Įrankių valymas: su “Biopin Natur Pinselreiniger” arba muilu ir vandeniu.

Laikymas: laikyti gerai uždarytą, sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Sudėtis: vanduo, natūralūs aliejai ir dervos, metilceliuliozė, emulsiklis, geležies kompleksas.

ES LOJ e/Wb ribinė vertė = 130 g/l. Šiame produkte yra < 1 g/l.

Nemeskite į aplinką. Išmeskite pagal vietos taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Galimas natūralus dangos pageltimas ir natūraliems dažams būdingas kvapas. Dengimo rezultatas priklauso nuo pagrindo būklės; atspausdinti spalvų atspalviai gali skirtis nuo tikrosios spalvos. “Biopin” atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.