Imprägnieröl

Natūralios alyvos ir dervos gruntas

  • Atsparus atmosferos poveikiui
  • Ilgai išlieka elastinga
  • Nesilupa
  • Lengvai atnaujinama
  • Lengvas panaudojimas

       

Biopin Imprägnieröl – bespalvė gruntavimo ir impregnavimo alyva, pagaminta iš augalinių aliejų ir dervų. Ji giliai įsiskverbia į minkštą ir kietmedžio medieną, sudaro sukibimą gerinantį ir vandenį atstumiantį sluoksnį.

Taikymo sritis: neapdorotai arba alyvuotai minkštai ir kietmedžio medienai. Skirta naudoti viduje ir išorėje.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai išmaišykite. Pagrindas turi būti sausas, be dulkių ir riebalų. Paviršiai turi būti smulkiai nušlifuoti. Nenaudoti esant žemesnei nei 10 °C temperatūrai. Plonai užtepkite grunto ir tolygiai paskirstykite teptuku. Po 5-10 minučių aliejaus perteklių įtrinkite nepūkuota šluoste/teptuku, likusį perteklių  pašalinkite. Leiskite gerai išdžiūti.

Atnaujinimo sluoksnis: visiškai nuimkite seną sluoksnį ir elkitės kaip su nauju sluoksniu.

Sąnaudos: 70-85 ml/m2 vienu sluoksniu ant įprastai sugeriančių paviršių.

Džiūvimas: džiūsta ir dažyti galima maždaug po 6-8 valandų. Stipriai impregnuotiems paviršiams išdžiūti skirkite 1-2 dienas.

Įrankių valymas: su Biopin Vedünnung.

Laikymas: laikyti gerai uždarytą sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Sudėtis: natūralūs aliejai ir dervos, izoalifatai, džiovikliai, be švino ir kobalto. Saugos nurodymai: pakartotinis sąlytis gali sukelti odos įtrūkimus ar įtrūkimus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite išmesti į aplinką. Išmeskite pagal taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Natūraliais aliejais įsigėrę audiniai ir šlifavimo dulkės gali savaime užsidegti. Todėl leiskite panaudotoms šluostėms išdžiūti išskleistoms arba pamerktoms į vandenį. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Gali atsirasti natūralus dažų pageltimas ir natūraliems dažams būdingas kvapas. Dengimo rezultatas priklauso nuo pagrindo būklės. Atlikite bandomąjį dažymą. Biopin atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą. ES LOJ f/kv. b. ribinė vertė = 700 g/l. Šiame produkte yra < 520 g/l.