Natur-Pinselreiniger

Įrankių ploviklis iš biologiškai skaidžių žaliavų

Biopin Natur-Pinselreiniger – iš atsinaujinančių žaliavų pagamintas įrankių valiklis, skirtas profesionaliai pašalinti šviežius ar išdžiūvusius dažų likučius nuo dažymo, lakavimo ir dailininkų įrankių. Puikios valymo ir tirpinimo savybės. Lengvai ištirpdo sunkiausiai įveikiamus nešvarumus, tokius kaip vandens ar tirpiklių pagrindu pagaminti dažai, lakai, alyvos, vaškai, tepalai, suodžiai, degutas, bitumas. Valo sukietėjusius šepetėlio šerius. Ypač veiksmingas natūralaus arklio plauko šepečiams..

Naudojimas: Prieš naudojimą gerai išmaišykite. Šviežiai panaudotus įrankius pamirkykite produkte ir kruopščiai prisotinkite, spausdami į indo dugną, tada plaukite vandeniu, kol vanduo nebedažys įrankio. Stipriai suteptus instrumentus per naktį pamirkykite “Biopin Natur-Pinselreiniger” tirpale, tada nuplaukite vandeniu. Puikiai tinka laikyti instrumentus atviroje talpykloje, nes produktas praktiškai neišgaruoja. Produktas, kurio spalva dėl naudojimo keičiasi, nepraranda savo savybių.

Laikymas: vėsioje neužšąlančioje vietoje

Sudėtis: vanduo, kokosų riebalų rūgštis, apelsinų aliejus, celiuliozė. Sudėtyje yra citrus sinensis. Gali sukelti alerginių reakcijų.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.