Wetterschutzfarbe

Oro sąlygoms atsparūs, šilkinio blizgesio, funkcionalūs dažai

  • Be tirpiklių
  • Ilgai išlieka elastingi
  • Nesilupa
  • Lengvai atnaujinami
  • Lengvas naudojimas

       

Biopin Wetterschutzfarbe – tai oro sąlygoms atsparūs, šilkinio blizgesio dažai, skirti ilgai išliekančiam išoriniam medienos dažymui. Jis labai atsparus UV spinduliams ir atmosferos poveikiui. Dažų sluoksnis išlaiko nuolatinį elastingumą, nėra linkęs luptis, todėl jį lengva atnaujinti.

Taikymo sritis: visos išorinės medinės dalys, neturinčios tiesioginio sąlyčio su žeme, pvz., stoginės, tvoros, pavėsinės, rąstiniai nameliai iš eglės ar pušies medienos. Netinka didelio tankio kietmedžiui, pavyzdžiui, ąžuolui, kaštonui ar merbau medienai.

Naudojimas: mediena turi būti švari, sausa, be dulkių ir riebalų. Senus, tvirtai prigludusius dažų sluoksnius gerai pašiauškite. Naudojimo temperatūra ne mažesnė kaip 10 °C. Prieš naudojimą gerai išmaišykite. Tepkite teptuku tolygiai pagal tekstūros kryptį. Padenkite bent 2 sluoksniais. Siekiant geriausios apsaugos nuo oro sąlygų, rekomenduojama padengti 3 sluoksnius. Medieną pažeistą mėlio (grybelio), rekomenduojama apdoroti biopin Holzwurmfrei.

Dengimo temperatūra: dengimo ir džiūvimo metu oro ir pagrindo temperatūra turi būti ne žemesnė kaip +10 °C. Nenaudokite esant stipriam vėjui, rūkui, tiesioginiams saulės spinduliams, didelei drėgmei, lietui arba prieš galimas naktines šalnas.

Džiūvimas: priklausomai nuo drėgmės, dulkės nelimpa po 3-5 valandų. Perdažoma po 24 valandų. Džiūstant išnyksta pieno pavidalas.

Įrankių valymas: su Biopin Pinselreiniger, vėliau nuplaukite vandeniu.

Laikymas: laikyti sandariai uždarytą, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Laikykite sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Sudedamosios dalys: natūralūs augaliniai aliejai, vanduo, metilceliuliozė, mineralo pigmentai, geležies kompleksas, emulsiklis.

ES LOJ e/Wb ribinė vertė = 130 g/l. Šiame produkte yra < 1 g/l. Venkite patekimo į aplinką. Išmeskite pagal taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Natūralus dažų pageltimas, būdingas produktui, taip pat natūralūs dažai gali turėti būdingą kvapą. Dengimo rezultatas priklauso nuo paviršiaus būklės; atspausdinti spalvų atspalviai gali skirtis nuo tikrųjų spalvų. Atlikite bandomąjį dengimą. Biopin atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą. Įspėjimas! sudėtyje yra 2-metil-2H-izotiazol-3-ono. Gali sukelti alergines odos reakcijas. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite įkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolių. Dėvėkite apsaugines pirštines / apsauginius drabužius / akių ir veido apsaugą. Dėvėkite veido apsaugą. Patekus ant odos: nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Jei atsiranda odos dirginimas ar bėrimas: kreipkitės į gydytoją. Dėmesio! purškiant gali susidaryti pavojingų įkvepiamų lašelių. Neįkvėpkite aerozolio ar dulksnos. Turinį/talpyklą išmeskite į pavojingų atliekų surinkimo punktą.