Hartöl

Kietasis aliejus – natūrali grindų apsauga.

  • Lengvas dažymas
  • Atsparus dėvėjimuisi
  • Atsparus purvui
  • Atsparus vandeniui
  • Šilko blizgesio

               

  

Biopin Hartöl yra natūrali ir patvari alyva parketui, parketlentėms ir kamštinėms grindims. Taip pat tinka intensyviai naudojamiems baldams, durims, stalviršiams, vaikų žaislams ir kt. Nepraleidžia purvo ir vandens, atsparus įprastiems buitiniams skysčiams. Optimaliai apsaugo nuo dilimo; užtikrina šilko blizgėsio paviršių. Sustiprina medienos atspalvį. Tinka liestis su maistu ir vaikų žaislais. Atitinka standartą EN 71/3.

Taikymo sritis: pirminiam ir galutiniam iš anksto apdorotų arba neapdorotų grindų paviršių apdorojimui. Skirta minkštos medienos ar kietmedžio, kamštinėms grindims, OSB plokštėms ir neglazūruotoms molio plytelėms vidaus patalpose. Baldai, durys, stalviršiai, sienų dangos ir vaikų žaislai.

Naudojimas: prieš naudojimą gerai išmaišykite. Pagrindas turi būti sausas, be dulkių ir riebalų. Nenaudoti esant žemesnei nei 10 °C temperatūrai. Kruopščiai nušlifuokite  jau alyvuotus medinius paviršius. Plonai užtepkite grunto ir tolygiai paskirstykite teptuku. Po 5 minučių nuvalykite aliejaus perteklių. Norėdami sumažinti dažų kvapą, įsitikinkite, kad dažymo ir džiovinimo metu patalpa yra gerai vėdinama. Leiskite išdžiūti. Priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo, atlikite 2-4 procedūras. Periodiškai prižiūrėkite dangą.

Suderinami produktai: Biopin Hartwachs – kietasis vaškas, Biopin Hartwachsöl – kietojo vaško aliejus.

Valymui ir priežiūrai: Biopin Holzseife ir Biopin Bodenmilch.

Sąnaudos: 70-85 ml/m2 vienu sluoksniu ant įprastai sugeriančių paviršių.

Džiūvimas: po 6-8 valandų paviršius būna sausas ir paruoštas perdažymui. Pilnai apkrovas atlaiko po trijų dienų (galima atvežti baldus).

Įrankių valymas: su biopin Verdünnung.

Laikymas: laikyti gerai uždarytą, sausoje ir neužšąlančioje vietoje.

Sudėtis: natūralūs aliejai ir dervos, izoalifatai, džiovikliai, be švino ir kobalto.

Saugos nurodymai: pakartotinis sąlytis gali sukelti odos įtrūkimus ar įtrūkimus. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Venkite išmesti į aplinką. Išmeskite pagal taisykles. Užtikrinkite pakankamą oro apykaitą tepimo ir džiūvimo metu. Natūraliais aliejais įsigėrę audiniai ir šlifavimo dulkės gali savaime užsidegti. Todėl leiskite panaudotoms šluostėms išdžiūti išskleistoms arba pamerktoms į vandenį. Neįkvėpkite šlifavimo dulkių. Dėvėkite apsauginę kaukę. Sumaišykite skirtingas tos pačios spalvos partijas, kad išvengtumėte spalvos atspalvių nuokrypių. Gali atsirasti natūralus dažų pageltimas ir natūraliems dažams būdingas kvapas. Dengimo rezultatas priklauso nuo pagrindo. Atlikite bandomąjį dažymą. Biopin atsako už produkto kokybę, o ne už netinkamą naudojimą. ES LOJ f/kv. b. ribinė vertė = 720 g/l. Šiame produkte yra < 550 g/l.